Informácie 2022/2023

NOVÁ SEZÓNA 2022/2023

Milí hokejoví fanúšikovia a podporovatelia hokejového klubu HC Lamač, milí rodičia,

v novej sezóne 2022/23 má záujem náš mládežnícky hokejový klub HC Lamač postaviť 4 hokejové družstvá v rámci súťaže SZĽH a to v nasledovných kategóriách:

• Starší žiaci 8.-9. ročník
  • Mladší žiaci 6.-7. ročník
  • Hokejová prípravka 5. ročník
  • Hokejová prípravka 4. ročník

Zároveň sa HC Lamač bude zúčastňovať turnajov Hokejovej predprípravky 3. ročník a mladší (podľa propozícií jednotlivých turnajov).

Členský poplatok pre sezónu 2022/2023 zatiaľ nebol stanovený.

NÁBOR NOVÝCH ČLENOV

Milé dievčatá, milí chlapci,

ak máte záujem v novej sezóne 2022/2023 reprezentovať farby hokejového klubu HC Lamač a zdokonaliť sa v hokejových alebo korčuliarskych zručnostiach pod vedením skúsených mládežníckych trénerov v ideálnych časoch tréningov, kontaktujte nás:

Radi zodpovieme na všetky vaše otázky!

V prípade, že ste registrovaní už v inom hokejovom klube a máte záujem o prestup do klubu HC Lamač, rovnako nás prosím kontaktujte, aby sme vedeli spoločne zrealizovať váš prestup k nám.

PRESTUP HRÁČA DO HC LAMAČ

Ak máte záujem o prestup k nám do klubu HC Lamač, veľmi pekne ďakujeme za vašu dôveru.

Pri prestupe prosím o dodržanie nasledovných krokov:

1. Kontaktujte nás, ako nový klub, ktorý chcete aby vaše dieťa navštevovalo v ďalšej sezóne (0908 560 871, info@hclamac.sk).
  2. My si na základe čísla KRP, v IS SZĽH hráča – vaše dieťa vyhľadáme.
  3. V IS vyplníme potrebné údaje, na základe ktorých nám systém vygeneruje prestupový protokol.
  4. Prestupový protokol podpíše zákonný zástupca hráča a podpíšeme ho my za klub HC Lamač.
  5. Podpísaný protokol nahráme späť do systému IS SZĽH.
  6. Po nahratí dokumentu príde informácia materskému klubu a aj SZĽH, že sme požiadali o prestup hráča.
  7. Po schválení tejto žiadosti zo strany klubu i SZĽH je prestup zrealizovaný a materským klubom hráča sa stáva HC Lamač.

!!! Prosím, za žiadnych okolností dieťa neodhlasujte z materského klubu vy, inak mu znemožníte nasledujúci rok hrať v inom klube !!!

ZAČIATOK SEZÓNY 2022/2023

Nová hokejová sezóna 2022/2023 pre HC Lamač začne týždenným klubovým kempom v termíne:

• 22.8.2022 – 27.8.2022
  • od 8:00 – 16:30 hod.
  • pre všetky vekové kategórie
  • na zimnom štadióne Ice Arena Lamač

Tešíme sa na vás.