Marek Kristek

Šéftréner a hlavný tréner kategórie starších žiakov.

Odchovanec bratislavského Slovana, kde prešiel všetkými vekovými kategóriami. Trénoval postupne prípravku, žiakov, dorast a mužov. Posledné roky strávil ako šeftréner Slovakia Talents 2021/2022, v Poľsku ako športový manažér 2017 – 2019 v KTH Krynica. V Rakúsku bol v rokoch 2016 – 2017 šéftrénerom mládeže v Icehawks Bruck. V rokoch 2015 – 2016 pôsobil v HoBa Bratislava ako tréner 8. a 9.

“Mojím cieľom je rozvíjať všetky činnosti mladých hráčov, čo sa týka hokeja, ale aj osobnosti ako človeka. Som rád, že budem pracovať s ľuďmi, s ktorými môžeme spoločným úsilím budovať dobré meno klubu.“

Mgr. Stanislav ŠENŠEL

Hlavný tréner kategórie mladších žiakov.

Hokejovo vyrastal v klube HK 91 Senica, kde aktívne pôsobil ako hráč po vekovú kategóriu Dorast. Po skončení gymnázia vo svojom rodnom meste Myjava sa rozhodol pre štúdium na vysokej škole FTVŠ UK v odbore Trénerstvo ľadového hokeja a učiteľstvo telesnej výchovy. Počas štúdia pôsobil ako hráč v tíme univerzitného družstva Gladiators Trenčín. Trénerstvu ľadového hokeja sa začal venovať už počas štúdia na FTVŠ UK a to v klube HKL Bratislava, kde pôsobil 9 rokov pri trénovaní mládeže a získaval potrebnú prax a skúsenosti.

Po skončení magisterského štúdia získal najvyššiu trénerskú licenciu „A+“.

Od novej sezóny 2021/2022 začal trénovať v našom klube HC Lamač. Popri hokeji sa venuje aj iným činnostiam, napríklad:

• učiteľ telesnej a športovej výchovy na ZŠ s MŠ Dubová 1 Bratislava
  • tréner extraligového florbalového družstva žien VŠK PdF UK Hurikán Bratislava
  • tréner Komisie vzdelávania talentovanej mládeže vo florbale pre Bratislavský kraj, kat. SŽ
  • asistent trénera juniorskej reprezentácie vo florbale 2021 – 2023

Vo voľnom čase sa rád venuje volejbalu, hokejbalu a turistike.

Miroslav Pištek

Hlavný tréner kategórie hokejovej predprípravky a prípravky v HC Lamač.

Celú svoju hokejovú kariéru strávil v klube HK Ružinov Bratislava. Počas aktívnej kariéry úspešne ukončil štúdium na vysokej škole FTVŠ UK v odbore trénerstvo ľadového hokeja a učiteľstvo telesnej výchovy. Následne sa začal venovať trénovaniu mládeže v bratislavských kluboch HK Ružinov, HC Slovan a HC Slovakia Talents.

Je držiteľom trénerskej licencie „A“. Venuje sa aj selektovaniu talentovanej mládeže z celého Slovenska do výberového tímu Slovakia Wolves, ktorý sa pravidelne zúčastňuje na medzinárodných turnajoch. Najvýraznejším úspechom je 3. miesto z prestížneho turnaja WSI v Chicagu v roku 2014.

Tomáš Svíčka

Asistent trénera pre kategórie hokejovej predpípravky, hokejovej prípravky, mladších a starších žiakov.

Hokej ho sprevádzal už od detstva. Svoj hokejový sen si začal profesionálne plniť v klube ŠHK 37 Piešťany, kde postupne prešiel žiackymi kategóriami až po Juniorov. S dorastom sa dostal dvakrát do finále prvej ligy, kde bojovali o postup do extraligy.
Ako dorastenec začal študovať na Strednej zdravotníckej škole v Trnave, odbor masér, kde nadobudol aj prax. Počas strednej školy hrával aj za juniorku HK Gladiators Trnava, kde jeho pôsobenie skrz zranenie bolo pozastavené a po dlhšej pauze sa vrátil naspäť do Piešťan.
Po strednej škole začal štúdium na FTVŠ UK v Bratislave v odbore šport pre zdravie a učiteľstvo telesnej výchovy v kombinácií s trénerstvom.

Tomáš je ambiciózny mladý tréner, ktorý chce deťom odovzdať svoje skúsenosti a hokejové zručnosti. Ďalej sa zdokonaľuje vo svojej trénerskej praxi a v nových metódach trénovania. Rád sa učí aj od starších a skúsenejších kolegov. Pôsobí tiež ako tréner v hokejovej akadémií CE Hockey Academy.

Vo svojom voľnom čase chodí rád do prírody, hráva futbal, hokejbal a inline hokej.

8. augusta 2022

žiadny tréning