Tomáš segíň

hlavný tréner mládeže

Dominik Antala

tréner kategórie SŽ8

Lukáš Gergel

tréner kategórie SŽ9 a HPP

Filip Honz

tréner HPP a HP

Držiteľ trénerskej licencie kategórie C a účastník medzinárodného Rudi-Hiti Camp v Slovinsku, kde pôsobil po boku zlatého reprezentačného trénera Švédska U18 a bývalého reprezentačného trénera Slovenska U16 a U18. Filip bol na campe ako asistent trénera „A“ kategórie (ročník 2004-2000) a hlavný tréner „B“ kategórie (ročník 2005-2008). Taktiež pôsobil v rámci trénovania detí a amatérskych hokejistov pod záštitou hokejovetreningy.sk.

Filip je rodený Bratislavčan. Stredoškolské štúdium absolvoval rámci osemročného gymnázia a momentálne študuje 5. ročník na Slovenskej technickej univerzite v Bratislave. Šport si získal jeho srdce už v útlom veku, oslovil ho futbal, ktorý aktívne hráva, a hokej, ktorému sa venuje najmä ako tréner. Ako sám hovorí: “Som veľmi šťastný človek, robím prácu, ktorú milujem a je taktiež mojím hobby – trénovanie hokejovej mládeže“.

Minulé pôsobiská:

  • HC Slovakia Talents
    2018 – 2022, Asistent trénera HP, Hlavný tréner HPP
  • HC Petržalka
    2016 – 2018, Asistent trénera HPP

Dávid Jaša

tréner SŽ8 a MŽ6

Branislav medzihorský

tréner brankárov

Tomáš Svíčka

tréner kategórie MŽ6, HP a HPP

Hokej ho sprevádzal už od detstva. Svoj hokejový sen si začal profesionálne plniť v klube ŠHK 37 Piešťany, kde postupne prešiel žiackymi kategóriami až po Juniorov. S dorastom sa dostal dvakrát do finále prvej ligy, kde bojovali o postup do extraligy.

Ako dorastenec začal študovať na Strednej zdravotníckej škole v Trnave, odbor masér, kde nadobudol aj prax. Počas strednej školy hrával aj za juniorku HK Gladiators Trnava, kde jeho pôsobenie skrz zranenie bolo pozastavené a po dlhšej pauze sa vrátil naspäť do Piešťan. Po strednej škole začal štúdium na FTVŠ UK v Bratislave v odbore šport pre zdravie a učiteľstvo telesnej výchovy v kombinácií s trénerstvom.

Tomáš je ambiciózny mladý tréner, ktorý chce deťom odovzdať svoje skúsenosti a hokejové zručnosti. Ďalej sa zdokonaľuje vo svojej trénerskej praxi a v nových metódach trénovania. Rád sa učí aj od starších a skúsenejších kolegov. Pôsobí tiež ako tréner v hokejovej akadémií CE Hockey Academy.

Vo svojom voľnom čase chodí rád do prírody, hráva futbal, hokejbal a inline hokej.

Dominik Vitek

tréner kategórie SŽ9 a HPP
sobota (9. 12. 2023)

Tréningy sú dočasne zrušené

DNEŠNÝ TRÉNING
  • HPP (Ľ)
  • HP (Ľ)

Najbližšie zápasy

Aktuality

Kontakt

T: 0905 560 871 (hlavný tréner)
T: 0905 570 238 (manažérka)
E: info@hclamac.sk

HC Lamač, s.r.o.
Borinská 23/A
841 03 Bratislava
IČO: 53 987 756