Tomáš segíň

hlavný tréner mládeže HC Lamač

Držiteľ trénerskej licencie B. V minulosti pôsobil okrem iného ako hlavný tréner slovenskej ženskej reprezentácie A a U16, hlavný tréner ŠKP Bratislava či ako hlavný tréner MHK Martin ženy A.

Počas svojej hráčskej kariéry pôsobil v kluboch HC Baník Ostrava, Clermont Ferrand (FR), HC Annecy (FR), HK Nitra a HK Levice a HC Zlaté Moravce.

Trénerské úspechy:

• Víťaz slovenskej ženskej ligy 2022/23 v pozícii hlavného trénera – MHK Martin
  • Bronzová medaila na IIHF Majstrovstvách sveta 1.A divízie 2022 (Angers, FR) v pozícii hlavného trénera
  • Bronzová medaila z EWHL európskej ženskej hokejovej ligy, sezóna 2021/22, v pozícii hlavného trénera
  • Ocenenie Nitrianskeho samosprávneho kraja – tréner sezóny 2019/20
  • Ocenenie Mesta Zlaté Moravce v kategórii tréner roka 2020

Viac: Tomáš Segíň (Elite Prospects)

Dominik Antala

Lukáš Gergeľ

Trénerská licencia B

Niečo o sebe:

Medzi doteraz najťažšie rozhodnutia môjho života patrí výber športu medzi hokejom a futbalom. Mojou silnou stránkou počas hráčskej kariéry boli predovšetkým zručnosti a hokejové myslenie. Po mnohých zraneniach som sa rozhodol pre trénerskú kariéru, keďže hokej mi je najbližší a nedokážem si bez neho predstaviť svoj deň. Som študentom FTVŠ UK a medzi moje hobby patrí všetko, čo sa týka športu a zbieranie dresov zo zápasov, ktoré som navštívil.

• HC Lamač
  • HTA

Trénerské a iné úspechy:

• Uznání města Telče, bakalársky diplom, extraliga juniorov v ČR, prvý gól v 2. lige mužov v ČR vo veku 16 rokov

Motto:

• Správaj sa k druhým tak, ako chceš, aby sa druhí správali k tebe.

Filip Honz

Trénerská licencia C

Niečo o sebe:

Účastník medzinárodného Rudi-Hiti Camp v Slovinsku, kde pôsobil po boku zlatého reprezentačného trénera Švédska U18 a bývalého reprezentačného trénera Slovenska U16 a U18. Filip bol na campe ako asistent trénera „A“ kategórie (ročník 2004-2000) a hlavný tréner „B“ kategórie (ročník 2005-2008). Taktiež pôsobil v rámci trénovania detí a amatérskych hokejistov pod záštitou hokejovetreningy.sk.

Filip je rodený Bratislavčan. Stredoškolské štúdium absolvoval rámci osemročného gymnázia a momentálne študuje 5. ročník na Slovenskej technickej univerzite v Bratislave. Šport si získal jeho srdce už v útlom veku, oslovil ho futbal, ktorý aktívne hráva, a hokej, ktorému sa venuje najmä ako tréner. Ako sám hovorí: “Som veľmi šťastný človek, robím prácu, ktorú milujem a je taktiež mojím hobby – trénovanie hokejovej mládeže“.

• HC Slovakia Talents (2018 – 2022) – asistent trénera HP, hlavný tréner HPP
  • HC Petržalka (2016 – 2018) – asistent trénera HPP

Trénerské a iné úspechy:

• Mojím úspechom je výchova mladých nádejných hokejistov a privodiť hráčom radosť
    a pozitívny vzťah k športu.

Motto:

• Rob to, čo ťa baví, a v živote nebudeš musieť pracovať.
Dávid Jaša

Trénerská licencia B

Niečo o sebe:

K hokeju ma priviedli rodičia, keď som mal 4 roky. V žiackych súťažiach som pôsobil výlučne na Slovensku. Neskôr ako junior som mal príležitosť skúsiť aj českú najvyššiu súťaž v Slávii Praha. V mužskej kategórii som hrával väčšinu času v 1. lige, no v sezóne 2019/20 som vyskúšal aj najvyššiu seniorskú súťaž na Slovensku. Kvôli častým zraneniam som bol nútený skončiť s hokejom a začať študovať na vysokej škole v Bratislave.

Trénovanie detí ma veľmi baví a napĺňa. Sledovať ich pokrok a radosť z hry je pre mňa veľmi inšpirujúce a preto som sa rozhodol študovať trénerstvo ľadového hokeja a napredovať v tomto odbore.

Minulé pôsobiská:

• HC Slovakia Talents (2022 – 2023)

Trénerské a iné úspechy:

• Sezóna 2021/2022 – 3. miesto v 1. lige mužov (hráč)

Motto:

• Ku každému hráčovi treba pristupovať individuálne.

Branislav medzihorský

tréner brankárov, licencia d (v procese)

Niečo o sebe:

Okrem hráčskej skúsenosti z rôznych bratislavských klubov (BEZ Bratislava, Danubia 96 Bratislava a HK Ružinov) mám tiež viac ako 15-ročné skúsenosti ako manažér zimného štadióna Vladimíra Dzurillu v Bratislave. Som vyštudovaný Ing. ekonómie a aktuálne si robím trénerskú licenciu D.

• HK Ružinov ’99 Bratislava
  • HC Slovakia Talents

Trénerské a iné úspechy:

• veľa brankárov, ktorým som sa venoval, boli následne členmi mládežníckych reprezentačných výberov

• Pravda vždy zvíťazí.

Tomáš Svíčka

Trénerská licencia D

Niečo o sebe:

Vyštudovanú mám strednú zdravotnícku školu v Trnave, študoval som aj na FTVŠ. Rád športujem, bavia ma rôzne športy. Rád trávim čas s deťmi na spoločných klubových aktivitách a zápasoch.

S hráčskou kariérou som začal v Piešťanoch, kde som si prešiel všetkými mládežníckymi kategóriami. Ako junior som bol na  hosťovaní v HK Gladiators Trnava. Hráčsku kariéru som musel ukončiť skrz zranenie.

• Hockey House (od 2022) – vlastný select
  • Central Europe Hockey Akademy (2020 – 2022) – skills coach
  • HK Havrani Piešťany (2019 – 2021) – tréner

Trénerské a iné úspechy:

• Za najväčší úspech v hráčskej kariére považujem 2x finále prvej ligy dorastu, kde sme siahali na postup do extraligy.

Motto:

• Makaj tvrdo a odhodlane, výsledky tvojej práce sa čoskoro ukážu.

Dominik Vitek

trénerská licencia B

Niečo o sebe:

Pre deti a mládež, ktoré trénujem, sa snažím byť aj kamarátom a pedagógom, nie iba trénerom. Taktiež sa snažím pozerať na veci z väčšej perspektívy.

Hráčska kariéra:

• odchovanec HC Slovan Bratislava
  • majster Extraligy Juniorov za HC Slovan BA v sezóne 2015/2016
  • reprezentant SR od U15 do U18

Motto:

• Hokej je v prvom rade hra a na to by sa nemalo zabúdať.
piatok (29. 3. 2024)

• MŽ6 (Ľ)
  • MŽ6 (S)

T: 0905 560 871 (hlavný tréner)